Siedlisko na Wzgórzu

08-220 Borsuki, Borsuki 90 c

Oferta:

 Dom zbudowany z naturalnego drewna, wtopiony w zieleń traw, lasów i łąk, tworzy sielski klimat wypoczynku. Duży, przestrzenny taras na zewnątrz oraz balkon na piętrze – to miejsca, w których wypijesz poranną kawę oraz zjesz smaczny deser. A do tego śpiew ptaków, poranna rosa, promienie słońca, błękit nieba….. Czy można coś jeszcze dodać? Dobry nastrój? Tego Ci Drogi Gościu, na pewno nie zabraknie w tymże miejscu.

 Drogi Gościu w Twoje ręce oddajemy kompletnie wyposażoną kuchnię z potrzebnym sprzętem AGD, naczyniami i zastawą stołową. Niezbędne produkty do przygotowania posiłku możesz zakupić w pobliskim dobrze zaopatrzonym sklepie ABC. Bierzemy jednak pod uwagę fakt, że Twoim marzeniem może być odpoczynek od gotowania…. dlatego służmy listą miejsc, w których zjesz domowy obiad a przy okazji zwiedzisz urocze miejsca.

I jeszcze coś, co każdy z nas lubi, a zwłaszcza dzieci – domowe desery. Zapraszamy na domowe ciasta, które możesz zakupić na życzenie u gospodarzy. Wystarczy, że nam to zgłosisz, a my zajmiemy się resztą. Podobnie możesz zamówić regionalny smakołyk – domowy chlebek z najzdrowszej mąki żytniej na zakwasie, posmarowany swojskim smalczykiem, obowiązkowo z kiszonym ogórkiem własnej produkcji. Ponadto polecamy świeże jajka oraz wiejskie mleczko, które dostarczy Ci zaprzyjaźniona mieszkanka wsi. A jeśli chcesz zabrać ze sobą słoik suszonych prawdziwków, po udanym grzybobraniu będziesz mógł skorzystać z suszarki do grzybów.

Dzieci do 3 r.życia, śpiące z rodzicami w łóżku lub łóżeczku turystycznym nie są wliczane do łącznej liczby gości. W domu nie mogą odbywać się uroczystości typu wieczory kawalerskie/panieńskie.

Dodatkowo przed rozpoczęciem rezerwacji/przyjazdu gości może zostać pobrana kaucja w wysokości 500 zł, płatna przelewem na wskazane przez gospodarza konto. Kaucja jest zwracana pod warunkiem oddania domu w stanie zgodnym ze stanem w dniu jego przyjęcia.

Więcej

Lokalizacja:

  • Województwo: lubelskie
  • Adres: 08-220 Borsuki, Borsuki 90 c

Kontakt

Promocja:

Okres obowiązywania: 2022-08-10  -  2022-08-12


Zamów nasz newsletter lub wpis swojej działalności

Zamów online

Nasi partnerzy